ART / Etchings etc / Colour etching 13229320
nr 1322 9320
Lasse Söderberg
(f. 1941), Sverige
Lasse Söderberg (b. 1941), Sweden. "Spegel". Signerad etat II 6/10, dated -69. Kolorerad etsning, unframed, sheet: ca 51x43 cm,
COLOUR ETCHING, "Spegel". Signerad etat II 6/10, daterad -69. Kolorerad etsning, oramat löst blad, bladets mått: ca 51x43 cm
Lasse Söderberg, Swedish painter, born 1941.
700
SEK 300
Monday April 27 2020
at 19:22:10
27/4 17:28:41